2019. február 09-én a Debreceni Városi Sportuszodában rendezte meg a FODISZ a Diákolimpia Országos Úszóversenyt.

A versenyre rekordszámú nevezés érkezett, több mint kétszázan álltak rajthoz, közöttük a Trappancs szervátültetett úszói:

• Nagy Lili (13),
  • Sípos Tímea (13) és
  • Domonkos Ádám (15).

A Trappancs csapat vezetője ezen a Diákolimpián Mihály Norbert volt, akinek a napja a bemelegítésről, a versenyzők biztatásáról, a rajthoz- és eredményhirdetéshez küldésről szólt, egy képzeletbeli aranyérmet neki is megszavaztak az úszóink.

Az 50 méteres mellúszásban és az 50 méteres gyorsúszásban Timi és Ádám aranyérmet nyertek, Lili a dobogó második fokára állhatott. A 100 méteres szabadon választott úszás évről évre összevontan (korcsoportok nélkül) kerül megrendezésre, Timi másfél másodperccel maradt le az aranyéremről, de az ezüstéremmel is rendkívül elégedett volt.